Mercedes se toho nebojí. Do chystaného vozu integruje TikTok

mercedes e-class interier

Mercedes minulý týden odhalil interiér chystané třídy E, která má na trh vstoupit příští rok a nutno podotknout, že vzbudil spoustu pozdvižení. Je plný dotykových obrazovek, RGB osvětlení a v neposlední řadě luxusních materiálů. Kromě toho se prý můžeme těšit na integraci některých aplikací, mezi kterými je překvapivě i TikTok. Když vezmeme v potaz, že průměrný věk zákazníka vozidla podobné třídy dosahuje téměř k padesátce, úplně nevíme, co tím chce automobilka vlastně naznačit.

Mercedes se u nového “éčka” bude snažit zajistit ten nejlepší možný audiovizuální zážitek v interiéru. K tomu potřebuje dvě věci – kvalitní displeje a samozřejmě také nekompromisní repro soustavu. Konkrétně se jedná o Burmester 4D se 17 reproduktory a podporou Dolby Atmos. Mercedes sáhl také po novém hardwaru a vyladil software tak, aby bylo rozhraní MBUX co nejrychlejší. Pro stahování OTA aktualizací a přehrávání obsahu je zde připraven dokonce 5G modem.

2024 Mercedes E-Class INTERIOR Reveal – Three Screens and Selfie Camera

2024 Mercedes E-Class INTERIOR Reveal – Three Screens and Selfie Camera

Na těchto informacích není nic extra překvapivého a je pochopitelné, že se Mercedes snaží držet krok s nejnovějšími technologiemi. Kromě výše zmíněných novinek jsou zde ale některé funkce, které bychom nečekali. V první řadě bude možné hrát přímo na jedné z obrazovek hry, například Angry Birds a procházet budete moci dokonce i TikTok (samozřejmě pouze v případě, že bude auto stát). V neposlední řadě bude k dispozici i aplikace Zoom, jelikož bude mít nová E-Class zabudovanou i webkameru. Na plnohodnotné představení si ještě pár měsíců počkáme, ale už teď si můžeme udělat alespoň přibližný obrázek o tom, jak bude nový interiér vypadat.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nový interiér u třídy E?

Zdroj: jalopnik.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)