Meizu MX4 Pro – podívejte se na první testy výkonu a fotoaparátu

Meizu MX4 Pro titulka

Meizu tedy rozhodně nezahálí. Teprve ve středu představilo svou novinku – Meizu MX4 Pro a ta se již touto dobou na svém domácím, čínském trhu dostává do prodeje. I díky tomu se tento telefon již dostal do rukou prvním recenzentům a my se tak můžeme podívat nejen na obsah balení, ale především na první výsledky benchmarků a zhodnotit, jak telefon zvládá fotografování.

meizu mx4 pro 2 Porovnání Meizu MX4 vs. MX4 Pro

Meizu MX4 Pro je nová vlajková loď společnosti, o jejímž příchodu se spekulovalo již od představení modelu MX4. Jeho výbava je vskutku ultimátní, zahrnuje osmijádrový procesor Exynos 5430 od Samsungu, podpořený 3 GB operační paměti RAM. IPS displej o úhlopříčce 5,5″ disponuje QHD rozlišením. 20,7MPx snímač pochází z dílny společnosti Sony. To všechno pohání baterie o kapacitě 3350 mAh.

meizu mx4 pro

Jedna z uveřejněných fotografií odhaluje snímatelný zadní kryt, pod kterým se ovšem ukrývá nevyměnitelná baterie.

meizu mx4 pro 4

Vedle prvního, zběžného pohledu na zařízení se server ePrice, který telefon pro test získal, také okrajově věnoval obsahu balení. V tom se vedle telefonu ukrývá pouze základní příslušenství v podobě nabíječky, USB kabelu a sluchátek.

meizu mx4 pro 5

Benchmarky

Že Meizu MX4 Pro rozhodně není žádné ořezávátko, a naopak se řadí mezi současnou špičku co se výkonu týče, dokazují i výsledky prvních benchmarků. Na druhou stranu, v porovnání s předchozím MX4 využívající osmijádro od MediaTeku se žádný propastný rozdíl ve výkonu nekoná.

Fotografie

Na co jsou však pravděpodobně mnozí zvědavi nejvíce, je to, jaké fotografie telefon produkuje. Bohužel, většina prvních fotografií z Meizu MX4 Pro je focena za špatných světelných podmínek. Ty v současnosti platí za pravděpodobně největšího nepřítele mobilních fotoaparátů. Ale i tak si z nich nějakou představu o fotografických kvalitách MX4 Pro udělat můžeme.

Jak se vám první výsledky Meizu MX4 Pro líbí?

Zdroje: eprice.com, GSMdome.com.

Nezapomeňte podpořit svůj telefon či tablet v anketě AndroidRoku 2014!

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)