mBank nově propojuje službu Xiaomi Pay i s kartami Visa

Xiaomi Pay mBank Visa

Česká banka mBank má příjemnou zprávu pro uživatele nositelné elektroniky značky Xiaomi, kteří by rádi využívali technologii NFC k placení skrze službu Xiaomi Pay. Zatím konkrétně majitelé náramku Xiaomi Mi Smart Band 7 NFC mají nově možnost propojit se zmíněnou službou také platební karty Visa. Po rok a půl starém zavedení podpory karet od MasterCard tak konečně přichází na řadu i druhý významný vydavatel.

“mBank byla v listopadu 2021 jednou z prvních bank v Česku, která ve spolupráci se společností Mastercard umožnila klientům využívat službu Xiaomi Pay. Nyní ji banka spustila i pro karty společnosti Visa. Službu Xiaomi Pay pro karty Visa mohou klienti využívat pomocí náramku Mi Smart Band 7 NFC,” oznámila banka v tiskové zprávě.

Nositelnou elektroniku lidé využívají k platbám čím dál více. Když se podíváme na naše klienty, v Česku jejich počet za rok narostl o 48,5 procenta, přičemž s nimi celkově utratili 1,4 miliardy korun,“ popisuje Michal Staněk, produktový manažer platebních karet mBank. Ta kromě Xiaomi Pay nabízí i služby Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou elektronikou už platíte přes NFC?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)