Mapy.cz zachrání životy a ušetří peníze! Jak je to možné?

Mapy.cz
  • Mapy.cz jsou jednou z nejlepších mapových aplikací současnosti
  • S každou novou verzí je aplikace lepší a lepší, vývojáři zaslouží obdiv
  • Poslední přidaná funkce udělá řidičům radost, může jim ušetřit peníze a zachránit život

Pokud bych se někdy ocitl na opuštěném ostrově a mohl mít v telefonu jen tři aplikace, jednou z nich by určitě byly Mapy.cz. Dobře, teď trochu přeháním, ale už mnoho let jsem velkým fanouškem této aplikace a obdivuji práci vývojářů, kteří aplikaci neustále posouvají kupředu.

Velikou radost mi vývojáři udělali už před několika lety, kdy umožnili stahování mapových podkladů přímo do paměti mobilního telefonu. Aplikace tedy můžete používat bez připojení k internetu, což se hodí na spouště míst nejenom v zahraničí. Poslední novinka vám může ušetřit spoustu peněz nebo klidně zachránit život!

Při plánování trasy vás aplikace upozorní na úseky bez zimní údržby. Sněhu máme v České republice sice stále méně, ale občas napadne solidní množství a potom může být podobné úsek na cestě nebezpečný. Vyhnout se mu můžete zvolením nějakého průjezdního bodu mimo daný úsek, případně můžete využít možnost nalezení objížďky.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Funkce bude dostupná až do jara a předpokládám, že během příští zimy se v aplikaci tato užitečná funkce opět objeví. Sám jsem zvědav, kam se aplikace posune v roce 2024. Stahovat ji můžete rovnou z Obchodu Play, samozřejmě nechybí ani v App Store. Zapovězena dokonce není ani majitelům telefonů Huawei, sám jsem ji roky provozoval na Huawei P40 Pro+. Ještě jednou palec nahoru pro vývojáře!

Milujete aplikaci Mapy.cz?

Zdroj: X

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)