Mapy.cz vyhlásily kreativní soutěž. Vyhrát můžete díky chůzi

Mapy.cz soutěž stopař gps art

Říká vám něco pojem GPS art? Jde o typ digitálního umění, které se dá vytvářet zaznamenáváním trasy v geolokační aplikaci. Promyšleným cestováním tak můžete například virtuálně nakreslit srdce do ulic velkoměsta, smajlíka v rámci parku… a nebo dokonce žádost o ruku přes téměř celé území Japonska. Zkoušeli jste to někdy? Nebo byste chtěli? Teď máte o motivaci víc. Vývojáři populární české aplikace Mapy.cz totiž vyhlásili soutěž o hodnotné ceny, ve které hraje hlavní roli funkce Stopař a právě i GPS art.

“Dokážete nakreslit tvar na mapu? Startujeme SOUTĚŽ o nejhezčí nachozenou trasu! Vyrazte na výlet s aplikací Mapy.cz a zapněte funkci Stopař, která vaši trasu vykreslí přímo do mapy. Tvar nachozené trasy přidejte dolů do komentáře jako screenshot. Autoři tří vybraných obrázků vyhrávají vybavení od Columbia Sportswear v hodnotě 7 000 Kč. Tak hurá na stezky!” zní v příspěvku na Facebooku.

Na vytvoření co nejzajímavějšího obrazce mají zájemci hodně času. Snímek obrazovky je možné přidávat až do 30. června. Více detailů k soutěži obsahují oficiální pravidla.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Budete soutěžit? Kam vyrazíte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)