Kam do restaurace? Mapy.cz mají nového šikovného průvodce

Mapy.cz restaurace hodnocení průvodce jídlo pití obsluha prostředí cena

Česká navigační a topografická služba Mapy.cz přináší po krátké době další praktickou novinku, která zpříjemní hledání a hlavně výběr určitého druhu destinací, do kterých se vydat. Vývojáři připravili nového průvodce, který zohledňuje nově zavedený způsob hodnocení restaurací. V Mapách bude u gastro zařízení k dispozici nejen recenze založená na dosavadní pětihvězdičkové škále, ale čtyři další kategorie doporučení či nedoporučení.

Uživatelé mohou nově u konkrétní restaurace pochválit či zkritizovat jídlo a pití, obsluhu, prostředí a cenu. A to prostřednictvím usměvavého či zamračeného emotikonu. “Psali jste nám, jaké informace oceníte u hodnocení restaurace. My jsme vaše vzkazy poctivě prošli a vytvořili z nich přímo na Mapách malého průvodce. Spolehlivě navede k užitečným bodům, které z každého hodnocení udělají cenný klenot pro ostatní,” chlubí se vývojáři služby Mapy.cz na sociálních sítích.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Tento druh kategorizovaného hodnocení jen se dvěma protikladnými možnostmi se zdá být poněkud omezený a svazující, nicméně autoři Map připomínají, že pro přesnější vyjádření názoru jsou dál k dispozici hvězdičky a textové recenze.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové hodnocení restaurací?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)