Čas na virtuální projížďku. Mapy.cz přináší hromadu nových panoramatických snímků

mapy.cz nové panoramatické snímky
  • Mapy.cz mají nové panoramatické snímky
  • Nově můžete navštívit aktuální Hlučín, Zámek Vsetín nebo Rožnov pod Radhoštěm
  • Aktualizace se dočkají ale také další města

Není to tak dávno, co se Mapy.cz naučily lepší značení turistických tras, na konci června se západní Čechy dočkaly nových leteckých snímků a nyní se můžeme mrknout na vůbec první letošní panoramatické snímky. Nově si lze projet třeba Hlučín, Zámek Vsetín, Orlickoústeckou nemocnici nebo Rožnov pod Radhoštěm. Aktualizace se ale chystá v mnoha dalších českých oblastech.

Panoramatické snímky služby Mapy.cz vám umožní si virtuálně projít vámi zvolenou oblast, přičemž ty první z roku 2023 detailně zachycují vybrané části Moravy. Do mobilní aplikace i na desktopovou verzi se chystají ale také další snímky, konkrétně ze západních Čech. Aktuální zobrazení má dostat třeba Chomutov či Karlovy Vary. V době psaní textu se ale právě do lázeňského města nové fotografie nedostaly, což soudím z domu, kde je stále vyobrazena stará fasáda.

Mapy.cz využívají technologie od nizozemské firmy Cyclomedia, která (alespoň co se kvality týče) překvapí. Celé rozhraní je intuitivní, nová panoramata vyvoláte klepnutím na text „Panorama“ pod vyhledávacím polem.

Mapy.cz navigace a doprava
Mapy.cz navigace a doprava

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové snímky v Mapy.cz?

Zdroj: Twitter Mapy.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)