TOPlist

Mapy.cz mají další nové letecké snímky. Dočkaly se jich západní Čechy

Mapy.cz nové letecké snímky západní Čechy

Provozovatelé populární topografické služby Mapy.cz zařadili do podkladů nové letecké snímky. Čerstvě přidané podklady pořízené ve spolupráci se společnosti TopGis tentokrát pokrývají západní Čechy. Aktualizované fotografie z této oblasti přibývají po více než roce od nahrání nových snímků Moravy, nicméně i ony pocházejí z roku 2022.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Aktualizovali jsme letecké snímky ze západu Čech. Zaleťte se podívat třeba na dokončenou dostavbu Mariánského Týnce, pokračování D6 nebo polygon u Sokolova,“ zvou autoři na sociálních sítích mimo jiné i k prohlížení probíhajících staveb obchvatů Chomutova a Mariánských lázní.

Na porovnávacích snímcích ze zmíněných míst je na první pohled zajímavé, že často zachycují nárůst zelených ploch, převážně lesů. Většinou to v těchto případech bývá naopak. Pokud vás zajímají spíše trojrozměrné pohledy, tak zhruba před rokem Mapy.cz zveřejnily rovněž nové panoramatické snímky, které se ve velkém také týkaly západu republiky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Našli jste nové letecké snímky v oblasti vaší obce? Jaké změny zachycují?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)