TOPlist

Řidiči, pozor! Mapy.cz obdržely žádané vylepšení navigace

Mapy.cz navigace
  • Mapy.cz přináší další užitečnou vychytávku
  • Plní přání svým uživatelům, potěší hlavně řidiče
  • V režimu navigace umožňuje zobrazení dodatečných informací

Vývojářský tým služby Mapy.cz se snaží neustále přinášet funkce, kterými svým uživatelům mnohdy usnadňuje život. Nyní její mobilní aplikace obdržela vynikající vychytávku cílenou zejména na řidiče. Je součástí navigace a pomůže vás udržet v obraze při řízení.

Mapy.cz novou funkci představily na svých sociálních sítích. Jak přesně slouží, přitom demonstrovaly v krátkém videu. Při řízení se spuštěnou navigací je nyní možné kliknout na navigační šipku a zobrazit si tak dodatečné informace, jako například aktuální lokaci, nadmořskou výšku anebo za jak dlouho budete v dalším průjezdném bodu.

Z příspěvku na X vyplývá, že novinka byla žádaná a Mapy.cz svým uživatelům tak plní přání. Za poslední dobu jde o druhou významnější změnu, neboť jak jsme vás informovali v předešlém měsíci, ve spolupráci s Windy.com služba přidala webkamery z celého světa.

Používáte při řízení Mapy.cz?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)