TOPlist

Mapy.cz mají skvělou novinku pro pečlivé cestovatele

Mapy.cz-řazení-místa-novinka-aplikace
  • Mapy.cz přidávají možnost řazení uložených míst
  • Sekce Moje Mapy obsahuje několik nových možností
  • Plánování tras a navigace budou mnohem přívětivější

Uživatelé tuzemské navigační služby a aplikace Mapy.cz mají opět další důvod k radosti. Vývojáři populárního cestovatelského pomocníka totiž dál drží tempo pravidelného přidávání nových užitečných funkcí, což dokázali i v rámci poslední aktualizace. Aktuální novinka potěší zejména cestovatele, kteří jsou zvyklí si najít, uložit a pak hezky seřadit vybraná místa, ke kterým se chtějí hned či později vypravit. Sekce Moje Mapy totiž nově obsahuje několik možností řazení.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Přáli jste si, abyste mohli místa v Moje Mapy uspořádat tak, jak vám to vyhovuje. Nově tedy v Mapách najdete několik možností jejich řazení. Ať už podle abecedy nebo data přidání. Zkrátka tak, jak chcete vy. V aplikaci je navíc možnost seřadit místa dle vzdálenosti od vaší aktuální polohy,“ chlubí se autoři českých Map.

Oznámená novinka tedy funguje jak na webu, tak i v mobilu. Což je velmi dobrá zpráva právě kvůli pohodlnému plánování cest. „Super super super… Člověk si připraví trasu doma na PC a pak jenom otevře v autě v telefonu a jede…“ komentuje změnu jeden z nadšených uživatelů na Facebooku.

Kdy a kde nové řazení využijete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)