Aktualizace Mapy.cz: Navigace, nové letecké snímky a další novinky

Mapycz – náhleďák

Aplikace Mapy.cz od českého Seznamu je velmi povedený turistický pomocník. Nejenže umí zobrazovat snad všechny pěší a turistické stezky, v posledních letech se toho tato služba opravdu hodně naučila. Na webu můžete například dle sezóny prohlížet vodácké nebo běžkařské trasy nebo si svůj výlet vložit do „batůžku“. Aby toho nebylo málo, v letošním roce přijde údajně hromada zajímavých novinek.

mapy.cz navigace

Přijde konečně navigace?

Ano! Jednou z nejočekávanějších novinek, která byla již v minulosti uživatelům přislíbena, je „turn-by-turn“ navigace. Již delší dobu se o ní mluvilo a slibovalo, jenže dosud tu bylo oficiálně jen jakési „jednou se dočkáte, pracujeme na tom“. A pánové ze Seznamu opravdu pracovali. Nyní prozradil produktový manažer Mapy.cz Jakub Faifer, že slibovaná navigace dorazí do aplikace už letos.

Mapy.cz - Cycling & Hiking offline maps
Mapy.cz - Cycling & Hiking offline maps

Novinky se ale nebudou dít jen v aplikaci, ale ve službě celé. Mapy.cz například dostanou nové letecké snímky, pořizované v roce 2015 nebo nový trasový plánovač.

Pokud byste se chtěli dostat k novinkám o něco dříve než ostatní, můžete se pak zapojit do beta testu aplikace. Nemusíme však snad zdůrazňovat, že beta aplikace nemusí být stabilní a plně funkční za všech okolností.

Zdroj: Stream

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)