TOPlist

MapFactor Navigator 7.3 je připravený na nové Android Auto

MapFactor Navigator 7.3 android auto coolwalk ui pip

Mnozí fanoušci a uživatelé prostředí Android Auto stále netrpělivě vyhlížejí plošné zpřístupnění nového rozhraní jménem Coolwalk, které mimo jiné umožňuje spouštět navigační či jiné aplikace s rozdělenou obrazovkou. Pokud na tuto novinku také čekáte a současně používáte český MapFactor Navigator, máme pro vás dobrou zprávu. Podle vývojářů je již aplikace ve verzi 7.3 na Coolwalk UI plně připravena.

MapFactor Navigator
MapFactor Navigator

„Řidiči využívající navigaci pomocí propojení telefonu s vestavěným displejem ve svém vozidle přes Android Auto uvítají podporu nového uživatelského rozhraní Coolwalk. Díky rozdělenému zobrazení mají nyní i bez opuštění navigační obrazovky a ztrátě přehledu o trase neustálý rychlý přístup i k dalším aplikacím, jako je např. hudba či textové zprávy. Navigační mapa je umístěna v levé části displeje, tedy vhodně blíže k řidiči. Pochopitelně i nadále zůstává možnost jejího zobrazení přes celou obrazovku,“ popisují autoři prostředí, které nyní aplikace podporuje.

Mapfactor Navigator 7.3 Android Auto Coolwalk ukázka

Kromě toho byla oznámena také jedna další novinka. „Byla doplněna funkce PiP (picture-in-picture) neboli obraz v obraze. Zobrazení PiP se automaticky aktivuje po návratu na úvodní obrazovku. Navigační obrazovka aplikace se zmenší a přesune do pravého spodního rohu. Pro lepší přehlednost se v tomto malém obraze zobrazují jen nejdůležitější informace – navigační mapu, nejbližší manévr a jeho blízkost,“ uvádí MapFactor.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké navigace používáte v Android Auto?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)