Máme první fotografie Samsung Galaxy M11: 5 000 mAh baterie i rychlé nabíjení

samsung galaxy m11

Dle nejnovějších informací Samsung pracuje na novém telefonu s označením SM-M115F / DS. Dle všeho se jedná o Galaxy M11, což je nástupce Galaxy M10 a dokonce unikají také první fotografie. Telefon byl nedávno certifikován na tchajwanském NCC, přičemž nechybí spousta fotografií včetně baterie a její kapacity.

Pokud se na fotografie podíváte, zjistíte, že telefon dorazí s 5 000 mAh baterií i trojitým fotoaparátem na zadní straně. Zde nechybí ani čtečka otisků prstů. Díky tomu tušíme, že bude telefon disponovat LCD panelem, který bude narušovat průstřel. Na horní straně nalezneme 3,5 mm jack a dole klasický reproduktor a USB port. Zde není jasně vidět, zda se jedná o USB-C či standardní micro-USB. Všeobecně se však předpokládá, že Samsung nasadí port nové generace.

samsung galaxy m11

Tato obrovská baterie bude disponovat také 15W rychlým nabíjením. Co se týče velikosti, telefon má být ještě o něco větší, než jeho předchůdci. Jelikož je telefon v této chvíli certifikován po celém světě, dělí nás jen několik týdnů od oficiálního představení.

Co říkáte na první fotografie Galaxy M11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)