TOPlist

Máme další reálné fotografie Galaxy Watch 3

galaxy watch 3 spekulace

Společnost Samsung chystá představit Galaxy Watch 3 koncem letošního léta, ovšem my máme další reálné fotografie. Spekuluje se o tom, že k jejich představení dojde buď v srpnu spolu s Galaxy Note 20 nebo v září. Stejně jako aktuální generace budou hodinky k dispozici ve dvou velikostech – 41 a 45 mm.

Další reálné fotografie Galaxy Watch 3

Jak hodinky vypadají již víme z minulého týdne, kdy jsme se dostali k několika fotografiím. Nyní však máme nové, které zobrazují nejen samotné tělo, ale také systém. V předešlých únicích jsme přitom viděli pouze zhasnutý displej. Hodinky přijdou s 1,4″ displejem, který bude pokrývat sklo Gorilla Glass DX. Prozatím nemáme žádné informace o čipsetu, ale víme, že mu bude sekundovat 1 GB RAM a 8 GB úložiště.

galaxy watch 3 reálné fotografie

Dále můžeme počítat s certifikací IP68 a MIL-STD-810G. Samozřejmostí pak bude monitorování srdeční frekvence, EKG, monitorování krevního tlaku a také sledování spánku. Menší 41 mm verze má disponovat 247 mAh baterií, větší 45 mm varianta pak 340 mAh. Hodinky budou k dispozici v nerezové oceli a titanu.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy Watch 3?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)