TOPlist

Skvělá funkce Magic Eraser už není exkluzivní jen pro Pixely

Magic Eraser Fotky Google One předplatné

Jak známo, společnost Google řadu softwarových vychytávek nabízí exkluzivně majitelům telefonů Pixel. A až po čase, pokud se tak tedy rozhodne, je vypustí mezi uživatele dalších Android mobilů. V říjnu roku 2021 Google do Pixelů implementoval v rámci aplikace Fotky funkci zvanou Magic Eraser, která umí snadno a efektivně mazat nežádoucí objekty ze snímků. Pokud vás i přes dostupnost jiných alternativ mrzí, že ji nemůžete mít i ve svém telefonu, máme pro vás skvělou zprávu. Teď už oficiálně můžete. S jednou podmínkou.

Fotky Google Magic Eraser mazání nežádoucích objektů automatickéPo klepnutí se spustí animace…

Společnost Google oznámila, že Magic Eraser mohou nyní skrze aplikaci Fotky využít všichni předplatitelé služby Google One. Prakticky je tak funkce dostupná úplně komukoli (na zařízeních s Androidem i iOS) od 799 Kč za rok, což je cena za nejlevnější tarif s 200 GB místa na fotky či jiné soubory.

Google Photos
Google Photos

Společně s touto editační vychytávkou mají platící uživatelé přístup i k dodatečným HDR efektům, novým kolážím a také nemusí nově platit poštovné u objednaných fotoknih. K novým či vylepšeným funkcím mají nyní přístup i majitelé starších Pixelů. Ti za ně neplatí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte případně jinou náhradu za Magic Eraser?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)