TOPlist

Mad World je online hra s nádhernou ručně kreslenou grafikou

mad world mmorpg hra

MMORPG hry (masivní multplayerové online hry na hrdiny) nejsou na mobilech moc oblíbené. Situaci v minulém roce vylepšil až návrat hry Runescape. Nyní známé dalš zajímavou hru, která  se nazývá Mad World.

Mad World půjde hrát na PC i telefonech zároveň

Základní herní mechaniky se moc neliší od jiných MMORPG her. Založíte si postavu, přihlásíte se do herního světa a začínáte objevovat v tomto případě ručně kreslený nádherný svět.

Plníte úkoly, bojujete s monstry, těžíte materiál k výrobě věcí apod. Zkrátka to, co se od poctivé MMORPG hry očekává. Zajímavé je zde i to, že ve hře chybí jakkékoliv rozdělení do tříd jako bojovník, kouzelník apod.

Mad World MMO – 2019 New Gameplay Trailer

Mad World MMO - 2019 New Gameplay Trailer

Hra je ve vývoji už od roku 2013 a vydání se plánuje na Android, iOS, Linux, OSX a Windows.Hráči budou moc hrát spolu, i když budou hrát na jiné platformě. Přesné datum vydání v tuhle chvili není jasné, podle posledních informací vývojářů se hra nachází v uzavřené alfa verzi. Pokud vše půjde podle plánu, vydání hry bude v první polovině roku 2019.

Jak se vám líbí z traileru hra Mad World?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)