TOPlist

Chytré osvětlení za pakatel. LIDL zlevnil šikovnou LED lištu se Zigbee, umí RGB

lidl chytrá lišta rgb
  • LIDL nabízí hromadu produktů chytré domácnosti
  • Jedním z nich je i světelná LED lišta s podporou Zigbee 3.0
  • Nyní ji koupíte za méně než polovinu

Lidl v posledních letech čím dál více fušuje do chytré domácnosti a pod různými značkami prodává celkem zajímavé vychytávky. Jednou z nich je i LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Světelná LED lišta, která je nyní v zajímavé akci. Pokud hledáte chytré osvětlení, které je cenově dostupné a zároveň nabízí široké možnosti nastavení, možná vás zaujme. Z původních 799,99 Kč teď vyjde jen na 349,99 Kč.

Lišta se díky kompatibilitě se Zigbee 3.0 dá propojit s mobilní aplikací, čímž získáte kontrolu nad jasem, teplotou světla (od 3 000 do 6 500 K) a barvou osvětlení (až 16 milionů odstínů). Nutno však podotknout, že k jejímu zprovoznění budete potřebovat centrální jednotku. Ta se mimochodem teď prodává v akci s chytrými žárovkami, o níž jsme vás před pár dny informovali.

LED diody v liště mají životnost až 30 000 hodin, takže vám bude sloužit mnoho let. V balení naleznete veškerý potřebný montážní materiál pro snadné připevnění na stěnu nebo pod nábytek. Na přívodním kabelu se nachází i vypínač pro manuální ovládání.

Lidl Home
Lidl Home

Technické parametry:

  • Příkon: max. 7 W
  • Světelný tok: 530 lm
  • Teplota světla: cca 2 000 – 6 500 K (teplá bílá až studená bílá)
  • Délka kabelu: cca 1,5 m
  • Rozměry: cca 25,5 x 5 x 4,5 cm (D x V x Š)

Může sloužit k osvětlení kuchyňské linky, pracovního stolu, regálů, skříněk nebo i jako dekorativní prvek. Za současnou cenu nemá v podstatě žádnou konkurenci a sám o její koupi přemýšlím.

Cena: 349,99 Kč

Máte zkušenosti s chytrými produkty z LIDLu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)