LinkedIn brzy dostane tmavý režim. Jak vypadá?

linkedin

Tmavý režim se stal jedním z nejžádanějších prvků většiny aplikací. Proto se kromě Googlu rozhodl tmavý režim implementovat do svých aplikací také Facebook či Twitter. A dnes máme zprávy, že se k nim přidá další. Jedná se o sociální síť LinkedIn, kterou lidé využívají ke hledání nových pracovních kontaktů a spoluprací.

Proslulý leaker Jane Manchun Wong si pohrál se zdrojovými kódy aplikace, aby odhalil rozpracovaný tmavý režim. Ten se zdá být v rané fázi vývoje, jelikož je k dispozici pouze několik prvků. Na základě snímku obrazovky můžeme poznat, že LinkedIn udělalo velký pokrok, protože většina ikon je nyní zobrazena bíle na tmavém pozadí a vypadá to zatím dosti povedeně. Je ale zajímavé, že jsou některé texty stále zobrazeny v černé barvě. To znamená, že před vydáním bude potřeba tmavý režim ještě vylepšit.

linkedin tmavý režim

V tuto chvíli není známé, kdy tmavý režim do LinkeId vyjde. Wong však tvrdí, že by tak mělo být učiněno maximálně do konce října 2019. A to je včas. Lidé se vrátí z dovolené a začnou aplikaci opět více využívat, a tak je tmavý režim jistě potěší.

Využíváte sociální síť LinkedIn?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)