TOPlist

Tři varianty Redmi Note 9 už mohou instalovat LineageOS 18.1

lineageos 18.1 redmi note 9 pro max 9s

Jeden z nejoblíbenějších Android custom ROM běžící v řadě Xiaomi telefonů, která je historicky jedna z nejpopulárnějších. O čem je řeč? Vývojáři nadstavby LineageOS 18.1 opět rozšířili seznam zařízení, na která se dá poslední verze tohoto systému oficiálně instalovat, a mezi nově podporovanými se mimo jiné objevily mobily Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max a Redmi Note 9S. Společně s nimi tuto příležitost dostávají také Google Pixel 5a, Moto One Action, Moto One Vision, Motorola P50 a ještě jeden další Xiaomi telefon, POCO M2 Pro. Odkazy najdete níže.

  • Google Pixel 5a – barbet
  • POCO M2 Pro / Redmi Note 9 Pro / 9 Pro Max / 9S – miatoll
  • Moto One Action – troika
  • Moto One Vision / Motorola P50 – kane

Jak můžete vidět, pro všechny Xiaomi mobily je instalátor společný. Platí to i pro modely Moto One Vision a Motorola P50. Seznam kompatibilních zařízení občas nečekaně i o nějakou položku přijde. To je dočasně případ velmi oblíbeného POCO X3 NFC, který dostal tuto možnost teprve před pár dny. Vývojáři ale museli distribuci pozastavit kvůli opravě některých chyb.

Které custom ROM máte vyzkoušené?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)