Limbo: strašidelná plošinovka konečně dorazila na Android

Limbo titul

Limbo je hra, která platí za jednu z nejlepších plošinovek vůbec. Tato 2D strašidelná hra s logickými hádankami původně vyšla pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC, následně se dostala i na iOS zařízení, ovšem její variantu pro Android jsme dlouho postrádali. To se nyní mění a po letech tak tato populární hra konečně doputovala také do Google Play.

Ve hře se vžijete do role malého chlapce, který v “Limbu” (což lze do češtiny přeložit jako “předpeklí” nebo “zapomnění”) hledá svou ztracenou sestru. Vy mu tak musíte pomoci projít bezútěšným prostředím jakéhosi temného lesa, plného různých smrtelných nástrah či logických hádanek. Zrovna tak si musíte dát pozor na různá monstra, která v lese číhají na svou kořist. Pohyb postavy přitom ovládáte pomocí swypování po displeji. Skvělou, tedy spíše strašidelnou, hratelnost umocňuje ještě povedená, monochromatická grafika spolu s patřičně děsivým zvukovým doprovodem.

https://www.youtube.com/watch?v=a6vRXBOzGzU

Limbo je aktuálně k dispozici na Google Play za 120 Kč. To na jednu stranu není úplně málo, avšak vzhledem k tomu, o jak komplexní a propracovanou hru v tomto případě jde, se jedná o částku zcela opodstatněnou. Navíc Limbo neobsahuje mikrotransakce, tudíž bude pořizovací cena také cenou konečnou. Hra pro svůj běh vyžaduje Android 4.3 a vyšší.

Vyzkoušíte Limbo na svém zařízení s Androidem?

Zdroj: AndroidCentral.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)