TOPlist

Skvělá příběhová hra Life is Strange je konečně na Androidu: První epizoda je zdarma

Life Is Strange

Life is Strange bylo jedno z největších herních překvapení roku 2016, kdy poprvé vyšla na PC a konzole. Vývojáři ze studia Dontnod ukázali, že příběhové hry se můžou dělat mnohem lépe, než jak si hráči zvykli na hry ze studia Telltale Games. Nyní se tento hit konečně dostal i na Android. Hra je rozdělena na pět dílů, s tím, že první je zdarma.

Life is Strange můžete konečně hrát i na Androidu

Mnoho herních kritiků považuje Life is Strange za jednu z nejlepších příběhových interaktivních her posledních let. Velký úspěch zaznamenala i u hráčů. A to je pravděpodobný důvod, proč se hra dostala i na mobilní telefony a tablety. Nejprve se dočkali majitelé iOS telefonů, nyní však i Android. Ze samotného příběhu vám nic prozrazovat nebudeme, jen zmíníme, že rozhodně stojí za to.

Life is Strange – Google Play Preview 1980

Life is Strange - Google Play Preview 1980

K dispozici je rovnou všech pět epizod, nemusíte tak čekat dva měsíce na každou novou epizodu, jako to bylo v roce 2016 při prvním vydání. Potěší to, že i do Android verze se přidává podpora gamepadu. První díl této hry je k dispozici zdarma, nabídne zhruba tři až čtyři hodiny z příběhu. Druhá epizoda je v akci za 0,99 dolarů. Třetí až pátá epizoda už pak stojí klasickou cenu 4,99 dolarů. Existuje také možnost získat kompletní hru za 8,99 dolarů.

Nároky na spuštění jsou trochu vyšší než u jiných mobilních her. Je potřeba zařízení, které má minimálně Android 6.0, musí podporovat OpenGL 3.1, dále musíte mít 64 bit ARM procesor a alespoň 2GB RAM paměti.

Life is Strange
Life is Strange

Hráli jste někdy Life is Strange? Máte v plánu si vyzkoušet mobilní verzi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)