Krásná 48% sleva: LIDL má v akci svoje chytré Zigbee žárovky

LIDL LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home LED žárovky sleva akce

V nabídce chytrých zařízení v e-shopu řetězce LIDL se objevila další zajímavá sleva. Poté, co byl nedávno do akce zařazen dvoumetrový Zigbee LED pásek, visí nyní zvýhodněná cena u dalšího základního osvětlení se smart schopnostmi. Podstatně levněji se dají pořídit LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home LED žárovky, které mají možnost nastavení teploty bílé a jasu. Jejich cena aktuálně spadla téměř na polovinu.

Sleva se týká řady, která obsahuje žárovky s koncovkami GU10, E14 a E27. První zmíněnou je “bodnovka” s příkonem 5 W a světelným tokem 280 lm. Druhá má tvar svíčky, příkon 6 W a světelný tok 470 lm. Třetí je obyčejná kulatá žárovka s příkoem 9 W a světelným tokem 806 lm. Všechny mají volbu teploty od 2 000 do 6 500 K, životnost cca 30 000 hodin a počet cyklů cca 100 tisíc.

Běžně tyto žárovky stojí 249 Kč za kus, nyní se dají objednat za 129 Kč. Jde tedy o slevu 48 %, kterou potvrzuje také Hlídač shopů. Žárovky budou velmi pravděpodobně rychle mizet. Pro ovládání z mobilu je potřeba Zigbee brána.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už doma máte nějaké chytré osvětlení? Jaké?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)