Super kauf: LIDL o třetinu zlevnil svůj 2m Zigbee LED pásek

LIDL LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Světelný LED pásek sleva akce

V nabídce e-shopu řetězce LIDL se objevil ve velmi výhodné slevové akci jeden ze základních prvků tamního (ovšem ne uzavřeného) Zigbee ekosystému. Za nižší cenu je dočasně možné pořídit základní LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Světelný LED pásek v délce dvou metrů. Cena tohoto osvětlení, které je obecně pro spousty nadšenců vstupní branou do světa chytré domácnosti a ovládání, spadla hned o třetinu.

Kompletní dvoumetrový 12V RGB pásek s má výkon 19 W, nicméně je tradičně možné jej dělit na menší kusy. Nebo jej díky dodávanému propojovacímu kabelu spojit s dalším navazujícím páskem. Světelný tok činí cca 1 600 lm a teplota světla může být od 2 000 do 6 500 K. Stupeň ochrany je IP20.

Stejně jako spoustu jiných Zigbee prvků z LIDLu je možné i LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Světelný LED pásek zapojit do systémů jiných značek a podporuje také hlasové ovládání. Každopádně je potřeba nějaká Zigbee brána. A ta zmíněná cena? Původní činí 699 Kč (potvrzuje to i Hlídač shopů), dočasně zvýhodněná je 399 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s chytrým osvětlením z LIDLu?

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)