Tip: Sháníte zásuvku s USB konektory? V LIDLu je teď jedna extra levná

LIDL zásuvka s USB konektory

Když je řeč o doporučování konkrétních produktů ze světa mobilních telefonů či jiných chytrých zařízení pravděpodobně znáte náš seriál s tipy z Číny. Občas se nicméně objeví zajímavý kousek, který stojí za pozornost a malé doporučení, i na českému trhu. Což je přesně tento případ. Řetězec LIDL do své nabídky zařadil 230V zásuvku se dvěma konektory USB. Nese už poměrně známou a spolehlivou značku Silvercrest a jak se tedy dá očekávat, největším lákadlem je cena. Zmíněná zásuvka s USB konektory je v LIDL e-shopu i v prodejnách k dostání za pouhých 250 korun. Dívali jsme se na nabídky jiných výrobců a žádná z nich v daný moment tomuto kousku s touto cenou nekonkurovala.

xiaomi mi a2 nabijeni telefonu

Pokud máte s LIDL značkou Silvercrest nějaké zkušenosti, dáte nám asi za pravdu, že u ní není vůbec nutné mít strach o kvalitu. Její produkty mnohdy překonávají i zařízení či nástroje od věhlasnějších konkurentů. Zmíněná zásuvka s USB konektory z nabídky řetězce LIDL má u těchto dvou zdířek celkový výstupní proud 2,8 ampéru. Úplně výkonná tedy není, ale na základní nabíjení nejen mobilu bude stačit. Produkt je vybaven také dětskou pojistkou. Rozměry zásuvky jsou klasické, tedy cca 8 x 8 x 3,9 cm.

Hodila by se vám zásuvka s USB konektory?

Zdroj: LIDL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)