TOPlist

Lidl prodává robotický vysavač Xiaomi. Umí vytírat a můžete ho ovládat přes mobil

xiaomi vysavač lidl
  • Lidl zařadil do sortimentu robotický vysavač od Xiaomi
  • Ten zvládne vytírat a vysávat zároveň
  • Můžete ho ovládat skrz aplikaci Mi Home

Lidl rozšířil svůj sortiment o nový produkt, a to sice robotický vysavač Mi Robot Vacuum Mop 2S od Xiaomi, který dokáže vysávat a vytírat zároveň. Samozřejmě jej můžete propojit také s aplikací v mobilu a cena není kupodivu tak vysoká, jak byste si mohli myslet.

Kromě klasického vysávání disponuje Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S elektronickým vodním čerpadlem pro přesnou regulaci vody a po nainstalování nádobky se automaticky přepne do módu mopování. Vysavač dokáže najít nejkratší cestu k nabíjecí stanici v případě, že v průběhu vysávání/mopování klesne baterie pod 20 %, v ní se dobije na 80 % a následně pokračuje v úklidu.

Gyroskopická navigace zajišťuje téměř dokonalé pokrytí podlah a zajišťuje lepší orientaci v prostoru, čímž zároveň zkracuje dobu úklidu. Výkonný motor japonské značky NIDEC přijde vhod na koberce a při vysávání podél zdí. Právě s těmito místy mají robotické vysavače občas problém. Dvojice bočních kartáčků vhání nečistoty a prach pod sací jednotku vysavače a uklidí tak i plochy, kam by normálně špatně zajel. Vysavač dokáže přejíždět prahy až do výše 1,5 cm a uklidit i pod sedačkou, postelí a jiným nábytkem. Můžete jej samozřejmě ovládat skrz aplikaci Mi Home a vytvářet si automatizace.

Aktualizace: Lidl vysavač nyní zlevnil o 500 Kč a tak vychází na 5 999 Kč, namísto původních 6 499 Kč.

Cena: 5 999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s robotickými vysavači?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)