LIDL prodává bezdrátový reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker

LIDL Xiaomi Bezdrátový reproduktor Mi Smart Speaker QBH4190GL

Jak jsme vás letos v červenci informovali, tuzemský obchodní řetězec LIDL má ve své nabídce mimo jiné také produkty čínské značky Xiaomi. Donedávna šlo pouze o Robotický vysavač Roborock S6 a čističku vzduchu s modelovým označením 3C. Před pár dny k nim přibyl třetí do party. O dostupnosti v kamenných prodejnách zatím nevíme, ale minimálně online LIDL shop nabízí Xiaomi Bezdrátový reproduktor Mi Smart Speaker, konkrétně variantu značenou jako QBH4190GL.

Tento kousek disponuje po zvukové stránce 12W RMS výkonem, frekvenčním rozsahem 80–20 000 Hz a možností zapojení dvou kusů do stereo sestavy. Reproduktor má kovové tělo, dotykový ovládací panel a primární spojení pro přenos zvuku leží na bedrech Bluetooth 4.2. Chytrost produkt dokazuje připojitelností do WiFi sítě (802.11a/b/g/n/ac s podporou 2,4 i 5 GHz) a podporou přímé hlasové komunikace s Google Asistentem a také aplikací Lidl Smart Home. Xiaomi Bezdrátový reproduktor Mi Smart Speaker QBH4190GL nabízí LIDL shop za 999 Kč.

Které další Xiaomi věci byste v LIDLu uvítali?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)