TOPlist

Neváhejte: V LIDLu je bezdrátová nabíječka za úplně směšnou cenu

LIDL bezdrátová nabíječka Qi TRONIC sleva akce

Pořídili jste si moderní chytrý telefon, hodinky nebo třeba sluchátka a zvládá toto zařízení bezdrátové nabíjení? Je velmi pravděpodobné, že pro tento typ doplňování energie jste v balení nenašli patřičnou nabíječku, takže se teď možná po nějaké poohlížíte. Jestliže chcete jít cestou co nejnižších nákladů a nesáhnout přitom po úplně „no name“ značce, rozhodně v LIDL online shopu nepřehlédněte zlevněný stojánek TRONIC, jehož součástí je právě i bezdrátová nabíječka.

Zařízení splňuje standard Qi, takže je s ním možné nabíjet širokou škálu stejně certifikovaných mobilů, sluchátek a další elektroniky. V případě mobilů nevadí ani nasazený tenčí ochranný obal a výhodou je rovněž využití dvou indukčních cívek pro širší pokrytí. Při devíti voltech je maximální výkon 10 wattů, u pěti voltů je to 5 wattů. Součástí balení je také metrový USB-A / USB-C kabel.

V tuto chvíli už je vyprodaná bílá varianta a nabíječka je tak k sehnání jen v černé. A cena? Sleva ji srazila na částku 199 Kč, což je jedna z vůbec nejlepších nabídek na celém českém trhu, když k bezdrátovému nabíjení připočteme i funkci stojánku.

Kolik máte doma zařízení s bezdrátovým nabíjením?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)