TOPlist

Do obýváku? Do dílny? LIDL má v akci mikrosystém s Bluetooth

LIDL Silvercrest mikrosystém sleva akce

Obchodní řetězec LIDL nahodil akční cenu na další zajímavý kousek elektroniky. Se slevou je teď k dostání audio mikrosystém značky Silvercrest, který disponuje několika druhy vstupních médií včetně Bluetooth 4.2. To uživateli umožňuje posílat do „věže“ hudbu či jiný zvuk třeba z mobilu, tabletu nebo i televizoru. Se svými rozměry cca 37 x 12 x 17 cm a výkonem 2x 15 W je ale zařízení ideální třeba i do kuchyně nebo do dílny.

Mezi dostupnými audio vstupy nechybí například ani USB 2.0 pro přehrávání z fash disku či mobilu, AUX a CD přehrávač (i s podporou MP3). Kromě klasického radiového vysílání je pak zařízení schopné přijímat a využít také vysílání DAB+, které mimo jiné nabízí vysokou kvalitu zvuku bez šumu.

Tento mikrosystém Silvercrest, který má v e-shopu LIDLu od zákazníků velmi dobré hodnocení, běžně stojí 3 199 Kč. Sleva ve výši 28 % jeho cenu srazila na 2 299 Kč. Součástí balení je také dálkové ovládání a AUX kabel.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kam by se vám takový mikrosystém hodil?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)