TOPlist

LIDL nabízí hodinky Amazfit T-Rex a náramek Xiaomi Mi Band 5

LIDL Amazfit T-Rex Xiaomi Mi Band 5

Jak už jsme se mohli dříve několikrát přesvědčit, obchodní řetězec LIDL se v rámci nabídky chytrých zařízení nebrání například ani tomu, aby do prodeje zařadit také produkty značky Xiaomi. Aktuálně je tu další příklad a v e-shopu tohoto obchodu seženete fitness náramek Xiaomi Mi Band 5 (testovali jsme) a chytré hodinky Amazfit T-Rex od partnerského výrobce Zepp (dříve Huami). Minimálně u náramku přitom svítí informace, že je dostupný také v kamenných prodejnách.

Amazfit T-Rex vyjdou na 1 999 Kč, Xiaomi Mi Band 5 (tedy předposlední generace) na 499 Kč. Ceny obou produktů tedy odpovídají běžnému českému průměru a nákupem v LIDLu tedy nemáte úplně šanci výrazně ušetřit. Mít možnost pořídit tyto dva populární kousky nositelné elektroniky při běžném nákupu „v krámě“ je ale jistě zajímavá.

Hodinky jsou dostupné ve třech barevných variantách, nicméně už v době dokončování této zprávičky u nich svítilo upozornění, že rychle mizí. Pátý Mi band LIDL prodává s klasickým černým silikonovým řemínkem.

Jak často kupujete elektroniku v LIDLu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)