Lidl nabízí levnou chytrou zásuvku s podporou Google Asistenta. Půjdete do ní?

zigbee lidl chytrá zásuvka

Minulý týden jsme vás informovali o výhodných Wi-Fi zásuvkách Ledvance, které jsou k dostání na e-shopu Lidl za poměrně solidní peníze. Dnes tu máme opět chytrou zásuvku, která ovšem funguje pomocí technologie Zigbee 3.0. Pokud tedy nepreferujete připojení přes Wi-Fi, mohl by vás tento kousek zaujmout.

Chytrá SILVERCREST zásuvka na e-shopu Lidl

SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Inteligentní zásuvka disponuje funkcemi jako je automatické vypnutí/zapnutí nebo odpočítávané vypnutí/zapnutí. Přímo na ní se pak nachází fyzické tlačítko, kterým můžete rovněž zásuvku vypnout či zapnout. Samozřejmostí je pak podpora Google Asistenta a rozumí si s ostatními Lidl Smart Home produkty.

Lidl Home
Lidl Home
silvercrest chytrá zásuvka lidl

Abyste byli schopní zásuvku používat naplno, budete si muset přikoupit také centrální jednotku SILVERCREST, která funguje přes Zigbee 3.0, což je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů.

Máte doma chytré zásuvky?

Zdroj: lidl.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)