Ušetřete: centrální jednotka Zigbee 3.0 je nyní v Lidlu za nejnižší cenu

centrální jednotka Zigbee 3.0 v Lidlu za nejnižší cenu

Čas od času vám přinese článek o chytré domácnosti Lidl, jehož produkty jsou v tomto segmentu stále oblíbenější. Jeho produkty (většinou značky Livarnolux a Silvercrest) nabízejí zajímavý poměr mezi cenou a výkonem. Hodně sází na technologii Zigbee 3.0 a právě tato centrální jednotka je nyní k dispozici za vůbec nejnižší cenu.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Centrální jednotka Zigbee za nejnižší cenu

Centrální jednotka Zigbee 3.0 Smart Home slouží k ovládání chytré domácnosti. Připojíte k ní veškeré produkty z kategorie nejen Lidl SmartHome, ale také všechny ostatní podporující standard Zigbee 3.0. Mluvíme hlavně o chytrém osvětlení, detektorech pohybu, zásuvkách, prodlužovacích kabelech či jiných adaptérech. Bez této jednotky se neobejdete. Všechny produkty lze navíc ovládat jak z domova, tak i na cestách, kdy můžete vypínat/zapínat světla, zásuvky a podobně. Dosah jednotky je přibližně 70 metrů, nechybí micro USB, RJ45 Ethernet a signál je vysílán do všech směrů, což je velká výhoda.

Běžně se jednotka prodává za 699 Kč, přičemž nyní je na ní akce a vychází na 499 Kč. Ušetříte tedy 200 Kč, což je 28 % z původní ceny. Pokud váháte, zda ji koupit, nemělo by vám to trvat příliš dlouho. Když se totiž podíváte na e-shop Lidlu, hodně produktů z kategorie Smart Home je nyní vyprodaných.

Jaký máte názor na Lidl chytrou domácnost?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)