LG uvedlo XBOOM 360, zajímavý reproduktor s vizáží lucerny

LG XBOOM 360 bezdrátový reproduktor

Korejská společnost LG představila nový bezdrátový reproduktor XBOOM 360, který na první pohled hraje spíš na design, nicméně má i zajímavé audio vlastnosti. Zařízení, které připomíná lucernu a umí v tomto stylu také částečně svítit, nabízí všesměrové vyřazování zvuku při využití basového 5,25″ subwooferu a výškového 1″ reproduktoru. A rozhodně nejde o žádný drobek, což dokazuje i celkový 120W RMS výkon. Rozměry jsou 250 x 514 x 250 milimetrů.

Nový LG XBOOM 360 dokáže po vizuální stránce navodit atmosféru díky náladovému osvětlení se třemi různými předvolbami – Ambientní, Přirozené a Party. V aplikaci uživatelé najdou také několik zvukových efektů a funkci DJ Effect, která umožňuje míchání více samplů i scratchování. Výdrž na jedno nabití je až 10 hodin a kromě bezdrátového Bluetooth připojení jsou k dispozici také konektory USB a AUX.

Při výrobě se myslelo i na životní prostředí. Reproduktor je částečně vyrobený z recyklovaných plastů a dalších materiálů pocházejících ze spotřebitelského odpadu, což novince zajistilo několik certifikátů i uznání. Cenu a termín dostupnosti se prý dozvíme do několika týdnů.

Jaká myslíte, že bude cena nového LG XBOOM 360?

Zdroj: TZ LG

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)