TOPlist

To jste ještě neviděli. LG chystá parádní model Wing se dvěma displeji

lg model wing

Společnost LG pro své vlajkové telefony již nějakou dobu nabízí příslušenství v podobě druhého displeje. Nyní ale LG chystá model Wing, což je mnohem větší experiment, který může být buď extrémně úspěšný, nebo se může jednat o slušný propadák. Názor necháme na vás.

LG Wing má dorazit ještě před koncem roku 2020 a disponuje dvěma displeji. Ten první má velikost 6,8 palce a ten druhý pak 4 palce. Jenže ten druhý je zvláštně výklopný a zaručujeme, že jste takový telefon ještě neviděli. Pokud jej totiž otevřete, má telefon rázem tvar jako písmeno T. Koncept je to jistě zajímavý, ovšem zatím nemáme reálnou představu pro to, jak jej používat v každodenním životě.

LG Wing navigation and music playback – Android Authority

LG Wing navigation and music playback - Android Authority

10 sekundové video demonstruje, jak lze mít na jednom displeji Google Mapy a na tom druhém pak ovládání médií. Super. Ale jak Google Mapy, tak třeba i Waze v dnešní době umožňují ovládání hudby přímo v aplikaci, takže by nás zajímal jiný způsob použití. Co se týče specifikací, v telefonu bude tikat čipset Snapdragon 765G. Nic dalšího zatím bohužel nevíme.

Co říkáte na model LG Wing?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)