LG Wine Smart – retro “Véčko” v novém podání

LG Wine Smart 2

Chytrých mobilních telefonů je na dnešním trhu opravdu velmi vysoké množství. Ne každý má ale rád vzhled novějších mobilních zařízení. Společnost LG nyní představila nový mobilní telefon, který ponese retro vzhled a bude disponovat všemi dnešními vymoženostmi. Přivítejte “Véčko” LG Wine Smart. Pojďme se na něj blíže podívat.

LG Wine Smart

Mobilní telefon LG Wine Smart bude disponovat 3,5palcovým LCD displejem s rozlišením 480 x 320 pixelů. O dostatečný výkon by se měl postarat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, který bude taktován na frekvenci 1,2 GHz a paměť RAM s kapacitou 1 GB. Vnitřní úložiště má kapacitu 4 GB a bude rozšiřitelné o 32 GB micro SD kartu. Na přední straně se nachází VGA kamerka pro videohovory a na zadní 8MPx fotoaparát. Baterie má v tomto případě kapacitu 1700 mAh. Mobilní telefon LG Wine Smart bude fungovat na operačním systému Android 4.4 KitKat.

LG Wine Smart 2

Tento mobilní telefon je zacílen zejména na starší generaci, která si stále nemůže zvyknout na klávesnici na displeji a na mnoho dalších novinek. Z tohoto důvodu LG do Wine Smart implementovalo fyzickou klávesnici pro psaní. LG Wine Smart by se měl začít prodávat 26. září, a to v černé a bíle variantě.

Znáte někoho, kdo by LG Wine Smart využil?

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (24)