LG představilo nadstavbu chystaného modelu V30

telefon lg v30 nadstavba

Společnost LG u modelu V30 zvolila podobný způsob propagace, jako například OnePlus. Vždy jednou za několik dní představí jednu novou funkci chystaného telefonu. Tentokrát se dostalo na předělanou grafickou nadstavbu.

LG V30 dostane novou verzi UX 6.0+

Společnost LG nedávno odhalila, že chystaný model LG V30 bude mít světelnost fotoaparátu pouze f/1,6, čímž se zařadí k tomu nejlepšímu, co můžou telefony nabídnout. Teď se dostalo na softwarovou část. Nová nadstavba přichází s verzí 6.0+ a několika novinkami, které jsou určené přímo pro LG V30.

Telefon LG V30 nove UI

Telefon z této řady byly známé i tím, že měly druhý displej. Ten už se do nové verze nedostal, nicméně LG ho bude imitovat alespoň pomocí softwaru. Speciální lišta, pomocí které se bude dát dostat k různým funkcím, se bude schovávat na kraji displeje a jednoduchým vytažením se bude dát aktivovat.

Dále se má vylepšit funkce Always-On displej, která je známá z Galaxy telefonů. Funkce přidává podporu nastavení, přehrávače hudby, nebo rovnou obrázku. Nebude chybě ani otevíraní telefonu pomocí skenování tváře, nebo pomocí hlasu. Obzvlášť druhá možnost zní zajímavě, protože odemykání telefonu hlasem není vůbec běžné.

Telefon LG V30 always on displej

Chystaný vlajkový model vypadá podle prvních informací velmi našlapaně. Telefon bude představen na konci měsíce v Berlíně.

Těšíte se na tento vlajkový model od LG?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (5)