TOPlist

Nový telefon LG Q9 má moderní design, voděodolnost i kvalitní displej

lg q9 predstaveni

Veletrh CES 2019 začíná sice až zítra, ale již dnes několik společností na svých konferencích představilo své produkty. Korejská společnost LG byla mezi nimi. A to mimo jiné s novým telefonem, který se nazývá LG Q9. Jedná se ale o hodně podivné zařízení. A to už jen kvůli parametrům.

Novinka LG Q9: Aneb když se spojí moderní design a starší čipset

Nový telefon je nástupcem modelu LG Q8, nicméně svou výbavou a designem má mnohem blíže k telefonu LG G7 Fit. Jedná se o nový telefon, ale i přesto uvnitř nalezneme čipset Snapdragon 821, který se používal v prémiových telefonech v roce 2016. Tento čipset doplní 4GB RAM paměť a 64GB vnitřní paměť.

LG-Q9-telefon

Displej má velikost 6,1 palců s rozlišením 3 120 x 1 440 pixelů. Baterie má kapacitu 3 000 mAh. Na zadní straně se nachází jeden 16 MPx fotoaparát, přední selfie kamera má 8 MPx. Dalším zklamáním může být i to, že se u tohoto telefonu stále používá starší Android 8.1 Oreo. Co ale rozhodně potěší, je integrace Hi-Fi Quad DAC a rovněž voděodolnost – telefon splňuje certifikaci IP68. Cena telefonu je v domovské Jižní Koreji 499 400 KRW, v přepočtu tak cca 10 tisíc Kč.

Jak se vám líbí telefon LG Q9?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)