LG představilo levitující reproduktor PJ9

Levitující reproduktor

Pojem levitující reproduktor je znám několik posledních let. Každou chvíli se dají najít například na Kickstarteru, v zahraničí jsou taky poměrné známé. U nás se tahle “vychytávka” zatím moc neuchytila, změnit by to mohlo LG se svým reproduktorem PJ9.

Levitující reproduktor LG PJ9 se v plné parádě ukáže brzy

LG prozatím reproduktor představilo na obrázcích a sdělilo několik informací, kompletní ukázky a specifikací se dočkáme za několik dní na veletrhu CES v Las Vegas. Z tiskové zprávy víme, že baterie reproduktoru by měla vydržet 10 hodin na jedno nabití. Poté se bude dát bezdrátově nabít. Splňuje také krytí IPX7, takže by měl vydržet krátkodobé ponoření do vody.

lg-levitating-portable-speaker-lifestyle

Dále podporuje připojení dvou zařízení zároveň přes Bluetooth. O zvuk se pak postará všesměrový reproduktor. Pokud se ptáte na “kouzlo” levitujícího reproduktoru, tak se nejedná o žádnou technologii budoucnosti. V základně je ukryt elektromagnet, v reproduktoru pak je klasický magnet. Samotná základna obsahuje i subwoofer, takže pokud si sebou vezmete například reproduktor ven, připravíte se hodně o kvalitu zvuku. Na další informace o ceně nebo datu vydání si budeme muset počkat na veletrh CES.

Setkali jste se už někdy s levitujícím reproduktorem?

Zdroje: TZ, androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek