TOPlist

Super sleva. V Česku koupíte OLED TV od LG pod 16 tisíc!

oled tv lg

Zvažujete nákup nového televizoru? Pak byste možná měli zvážit nabídku e-shopu Datart, který zlevnil model LG OLED48A2 z loňského roku, který stál v době uvedení 29 990 Kč, nyní je k mání za 15 990 Kč, tedy za téměř polovinu.

Tento model nabízí 48palcovou OLED obrazovku, samozřejmě se 4K rozlišením a podporou technologií jako je Dolby Vision IQ, HLG a HDR10. Jedná se o 10bitový panel, hráčům může chybět vysoká obnovovací frekvence, avšak pokud na ní nejste zvyklí, klidně jí oželíte a nehrajete-li kompetitivní multiplayerové tituly, užijete si skvělý zážitek s dokonalou černou. To samé se dá říct o filmech a seriálech, stejně jako na ostatních lepších LG televizorech zde nalezneme režim Filmmaker.

Zvukovou stránku obstarávají 20W reproduktory s podporou Dolby Atmos, systémem je samozřejmě webOS, který nabízí několik užitečných funkcí a aplikací, jablíčkáři ocení podporu Apple AirPlay 2. Za podobnou cenu určitě seženete o poznání větší televizor, avšak OLED má své kouzlo a tak v některých případech stojí za to oželit velikost ve prospěch použitého panelu.

Cena: 15 990 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na poměr cena/výkon u tohoto televizoru?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)