LG G4: podívejte se na nové funkce uživatelského rozhraní UX 4.0

lgg4_fce

LG postupně vystavuje na Youtube videa, propagující jeho nejnovější vlajkovou loď G4. Kromě patnáctisekundového spotu, ve kterém prezentuje záda z pravé kůže, připravil jihokorejský výrobce také video s ukázkou vlastností své inovované grafické nadstavby UX 4.0. Ve snímku jsou k vidění funkce Ringtone ID a Quick Memo+, spolu s vychytávkami fotoaparátu označovanými jako Quick Shot a Gesture Interval Shot. Podívejme se ve stručnosti, jaké novinky tedy LG G4 přinese:

  • S funkcí Quick Shot může uživatel pořizovat snímky i ze zamčeného zařízení – stačí dvakrát stisknout tlačítko pro snížení hlasitosti.
  • Gesture Interval Shot slouží k zachycení čtyř “selfie” fotek po zamávání rukou.
  • Ringtone ID automaticky vytvoří vlastní vyzvánění pro všechny vaše oblíbené kontakty. Snadno tak podle vyzvánění poznáte, kdo volá, aniž byste se museli dívat na displej.
  • Quick Memo+ umí uložit pouze text článku bez zbytečných informací a reklam, podobně jako režim čtení v některých webových prohlížečích.

LG G4: nové funkce na videu

https://www.youtube.com/watch?v=EExBLxX14KE

Je vidět, že v době, kdy se špičkové telefony z hlediska hardwarové výbavy hodně podobají, se výrobci snaží zaujmout nejen netradičním vzhledem, ale také nabídkou doplňkových funkcí, jimiž rozšiřují schopnosti operačního systému Android.

LG UX 4.0 bude oficiální součástí softwarové výbavy telefonu LG G4, jenž má být představen 28. dubna. Nová vlajková loď nabídne 5,5″ mírně prohnutý displej s rozlišením 1440 x 2560 obrazových bodů, 16MPx fotoaparát a 8MPx přední foťák. Z dalších parametrů zmiňme procesor Qualcomm Snapdragon 808 (nebo 810), 3 GB operační paměti, 32 GB interního úložiště a baterii s kapacitou 3000 mAh. Některé modely LG G4 budou mít zadní stranu pokrytou skutečnou kůží.

Zdroje: Android Central, Android and Me, Droid Life, Phandroid, Phone Arena, GSM Arena, Android Authority a Android Beat.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (7)