Levný telefon Samsung Galaxy M32 5G představen: Sítě nové generace i v řadě Galaxy M

telefon samsung galaxy m32 5g predstaveni

V červnu tohoto roku jsme se dočkali představení Samsung Galaxy M32 a nyní jej korejská společnost doplňuje o telefon Samsung Galaxy M32 5G. Ten má více odlišností než jen podporu 5G sítí, a ne vždy se jedná o vylepšení. Zároveň má tato novinka mnohem blíže k řadě Galaxy A než Galaxy M.

Telefon Samsung Galaxy M32 5G je přebrandovaný Galaxy A32 5G

Někteří si již možná z obrázků všimli, že je novinka velice podobná dříve představenému Samsungu Galaxy A32 5G. Není to však jen o designu, který je identický, ale také o vnitřnostech, které jsou identické. To znamená čipset MediaTek Dimensity 720, který doplňuje 6GB RAM paměť se 128GB úložištěm, anebo 8GB RAM paměť se 128GB úložištěm. V případě potřeby se vnitřní místo rozšířit pomocí microSD karet.

Po softwarové stránce nalezneme v telefonu Android 11 a nadstavbu ONE UI 3.1. Samsung přislíbil dva rok aktualizací. Nechybí ani zabezpečení Samsung Knox s tzv. Alt Z režimem. V telefonu můžete mít dva profily – hlavní a soukromý. Přepínat se mezi nimi dá velice rychle. A to dvojitým stiskem zapínacího tlačítka.

Displej Galaxy M32 5G má velikost 6,5 palců s HD+ rozlišením, což je poměrně velké zhoršení oproti FullHD+ displeji s 90Hz obnovovací frekvencí, který je u 4G verze Galaxy M32. Selfie kamera ve výřezu má 13 MPx, na zadní straně je 48Mpx hlavní fotoaparát, který doplňuje 8MPx ultraširokoúhlý foťák, 5MPx makro kamera a 2Mpx senzor hloubky ostrosti. Baterie má kapacitu 5000 mAh a podporuje se 15W nabíjení. Zatímco 4G verze má 25W nabíjení. Čtečka otisků prstů se nachází v tlačítku na boku telefonu. Potěší alespoň dobrá cena na 5G telefon, která začíná na částce 280 dolarů, v přepočtu s DPH cca 7300 Kč.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy M32 5G?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)