TOPlist

Samsung chystá levný tablet Galaxy Tab A7 Lite. Dokáže zaujmout?

Levný tablet Galaxy Tab A7 Lite

Samsung chystá letos představit levný tablet Galaxy Tab A7 Lite. Vedle Galaxy Tab S7 Lite se tak představí další a ještě dostupnější tablet. Mohli jsme ho vidět už na několika renderech a nyní byl spatřen ve výpisu TEENA, který design potvrzuje a odhaluje další klíčové specifikace.

Levný tablet Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite dostane dle všeho 8,68″ LCD displej s rozlišením 1340 x 800 pixelů. Na přední straně se bude ukrývat také 2 Mpx selfie kamerka. O výkon se pak bude starat čipset MediaTek Helio P22T v kombinaci se 3 či 4 GB operační paměti RAM. Z úložiště dostaneme na výběr ze 32 a 64 GB, přičemž je možné jej rozšířit pomocí microSD karty.

Samsung chystá levný tablet Galaxy Tab A7 Lite

V tabletu běží systém Android 11 (pravděpodobně s nadstavbou One UI 3.1) a disponuje 5 100 mAh baterií s podporou 15 W nabíjení. na zadní straně se kromě 8 Mpx fotoaparátu nenachází vůbec nic. Můžeme tedy s největší pravděpodobností zapomenout na podporou pera S Pen. Dle nejnovějších informací bychom se tabletu měli oficiálně dočkat v červnu.

Jaký tablet používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)