TOPlist

Levný chytrý prsten Noise Luna Ring už můžete mít i vy! Umí sledovat přes 70 zdravotních metrik

noise luna ring
  • Chytrý prsten Noise Luna Ring je nyní k dispozici globálně
  • Oproti konkurenci vychází s velice přívětivou cenou
  • Dovede sledovat více než 70 zdravotních metrik

Firem zapojujících se do odvětví chytrých prstenů je jako šafránu, takže se další konkurence vždy hodí. Když pomineme, že se letos v létě na trh dostane se svým Galaxy Ringem jihokorejský výrobce Samsung, můžeme se zaměřit například na Luna Ring od výrobce Noise. Prsten, který je ve srovnání s konkurencí ukázkově levný, si nyní můžete pořídit i vy.

Noise Luna Ring poprvé spatřil světlo světa už v loňském roce, avšak tehdy byl uveden pouze na indický trh. Jak před nedávnem informovala zahraniční média, produkt se už dá pořídit prostřednictvím crowdfundingové kampaně na portálu Indiegogo, kde vyjde na pěkných 229 dolarů (5 400 Kč v přepočtu). Pokud byste si chtěli pořídit hned dva, jeden pro sebe a druhý například jako dárek partnerovi či partnerce, vyjde vás balíček na 429 dolarů (asi 10 100 Kč).

Noise Luna Ring | Official Launch Video

Noise Luna Ring | Official Launch Video

Proč chtít prsten místo hodinek?

Chytrý prsten nabízí diskrétnější a pohodlnější alternativu k chytrým hodinkám, zejména pro ty, kteří hledají minimalistický přístup k nositelné technologii. Díky své malé velikosti a lehkosti je skoro nepoznatelný při nošení a neomezuje uživatele v každodenních aktivitách, což je ideální pro ty, kteří nechtějí být rušeni neustálými upozorněními nebo se cítit zatíženi větším zařízením na zápěstí. Prsteny navíc poskytují daleko přesnější sledování zdravotních metrik.

Sama společnost Noise se na produktové stránce chlubí tvrzením, že Luna Ring dovede sledovat více než 70 zdravotních metrik. Kromě zažitých statistik, jako jsou SpO2, stres nebo tělesná teplota, zvýrazňuje například Energy Index (ukazatel energie), který udává energii vašeho organismu, anebo Readiness Score (skóre připravenosti), jež vám zajistí přehled o tom, jak je vaše tělo připraveno na další zátěž. Samozřejmostí je i komplexní zaznamenávání spánku.

Prsten nabízí až sedmidenní výdrž a snadný přenos dat do služeb typu Google Fit nebo Apple Health. S tím se také pojí jeho schopnost monitorovat vaše cvičení – informuje o spálených kaloriích, intenzitě atp. –, a dokonce jej i automaticky detekovat.

The Luna Ring | Rise to brilliance

The Luna Ring | Rise to brilliance

Noise Luna Ring je vyroben z odolného titanu s nealergickým a nekovovým PVD povlakem, který snadno odolá vodě i agresivnímu potu. Prsten se prodává hned v pěti barvách, mezi nimiž najdeme dva odstíny černé, dvě zlatá provedení a jednu stříbrnou verzi, takže si vybere opravdu každý.

Chytrý prsten Noise Luna Ring barvy

Koupili byste si chytrý prsten?

Zdroje: Indiegogo, Gizmochina, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)