TOPlist

Levný chytrý polštář od Xiaomi můžete propojit s mobilem. Co umí?

xiaomi chytrý polštář

Společnost Xiaomi právě představila na své crowdfundingové kampani chytrý polštář Xiaomi MIJIA Smart Pillow. Ten si můžete propojit s telefonem a sledovat tak statistiky o vašem spánku jako je délka či hloubka. Kromě toho ale umí rovněž snímat srdeční tep, chrápání nebo dýchání.

Xiaomi Smart Pillow disponuje umělou inteligencí s algoritmy, které dokážou monitorovat zdraví i vaší kondici. Nachází se v něm piezoelektrický senzor, který je však ukrytý hluboko uvnitř a neruší tak spánek. Kromě telefonu jej můžete propojit s dalšími produkty Xiaomi. Napájí se pomocí čtyř AAA baterií, které mají zajistit až 2 měsíce výdrže.

K dispozici bude v dvou velikostech – 10 a 12 cm (zde je myšlena zřejmě tloušťka), v obou případech je vybavený povlakem s antibakteriální ochranou, která si zachová až 90 % své hodnoty i po 20 vypráních. K dostání je v tuto chvíli skrz kampaň a to za cenu 259 juanů, což vychází přibližně na přibližně 900 korun bez daně. Dá se předpokládat, že se časem objeví i na e-shopech typu Aliexpress.

Koupili byste si podobný produkt?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)