TOPlist

Levnější verze Xiaomi Redmi K20 bude mít Snapdragon 730 i 3,5mm audio konektor

xiaomi redmi k20 spekulace unik

V úterý se oficiálně konečně dočkáme představení řady Xiaomi Redmi K20. Dočkáme se dvou modelů – K20 a K20 Pro. Šéf společnosti Redmi Lu Weibing však již na sociálních sítích prozradil o obou telefonech tolik informací, že ve výsledku představení ani nebude třeba. V poslední době psal ohledně levnější verze Xiaomi Redmi K20.

Levnější verze Xiaomi Redmi K20 bude pohánět Snapdragon 730

V posledních příspěvcích Lu Weibing odhalil, že telefony Redmi K20 budou mít 3,5mm audio konektor. Minimálně Pro verze obdrží i podporu audia ve vysokém rozlišení. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma modely má být v samotném čipsetu. Zatímco Pro verze bude mít to nejlepší a nejvýkonnější, co je na trhu v roce 2019 k dispozici – Snapdragon 855, tak základní model obdrží Snapdragon 730.

xiaomi redmi k20 zadni strana

To rozhodně ale není rovněž špatný čipset, i s tímto telefonem máte dostatek výkonu na většinu 3D her i každodenní používání telefonu. Co se týče dalších parametrů, tak by se neměly moc lišit. Oba telefony mají mít 6,39 palců velký displej s FullHD+ rozlišením. Na zadní straně 3 hlavní fotoaparáty z nich hlavní má 48 MPx a baterii o kapacitě 4 000 mAh. V obou případech se tedy jedná o hodně nabušené kousky a zatím jde o nejzajímavější telefony vydávané v polovině roku 2019.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na představení Xiaomi Redmi K20?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)