Na starších Chromecastech si prý levnější Netflix nepustíme

Netflix levnější s reklamami Google TV Chromecast Apple TV omezení

Když společnost Netflix poprvé vyjádřila zájem zavést nové levnější předplatné, které se pokusí nalákat spořivější diváky ochotné sledovat reklamy, vyvolalo to u fanoušků smíšené reakce. Mimo jiné také proto, že se časem ukázalo, že negativním omezením nebude pouze zobrazování inzerce. Uživatelé tohoto zvýhodněného streamování se musejí spokojit například s kvalitou HD (720p) a absencí několika filmů a seriálů. Nyní se objevil další citelný „háček“.

Netflix
Netflix

Jak rychle poznamenali někteří uživatelé a jak nakonec zmiňuje i oficiální nápověda, nejlevnější Netflix s reklamami nefunguje na starších Chromecast zařízeních, ve kterých neběží Google TV. Majitelé starších verzí s Android TV mají tedy oficiálně smůlu a budou muset své „přijímače“ buď aktualizovat na zmíněný modernější systém, nebo zvolit jiné zařízení.

Netflix levnější s reklamami Chromecast Apple TV omezení

Stejné omezení platí mimo jiné také pro Appple TV, Netflix aplikaci pro Windows nebo konzoli PlayStation 3. V případě Android zařízení je u systému vyžadována minimálně verze 7.

Na jakých zařízeních Netflix sledujete?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)