TOPlist

Levnější Huawei P30 můžete nabíjet bezdrátově. Společnost představila speciální pouzdro

huawei p30 bezdratove nabijeni

Levnější Huawei P30 je oproti Pro verzi ochuzen o několik funkcí. Jedna z nich je i bezdrátové nabíjení. Majitele těchto telefonů to však nemusí moc mrzet. Čínská společnost představila speciální pouzdro, které je doplněno o nabíjecí cívku s podporou Qi standardu. To znamená podporu téměř všech bezdrátových nabíječek na trhu, stejně jako třeba Huawei P30 Pro anebo Samsung Galaxy S10.

Levnější Huawei P30 si poradí s bezdrátovým nabíjením. A to díky speciálnímu pouzdru

Oficiálně se produkt nazývá Huawei P30 Wireless Charging Case. Dostupný je ve dvou barevných provedeních zeleno-černé a oranžovo-černé. Na spodní straně pouzdra je magnet, takže je můžete použít například do magnetického držáku v autě. Jeden takový nabízí přímo Huawei.

huawei P30 wireless charging case

Tento obal podporuje 10W nabíjení, což je o 5W méně než umí Huawei P30 Pro. To ale většině uživatelů pravděpodobně vadit nebude, protože se dostanou k funkci, která původně nebyla určena pro P30. Cena nového pouzdra není známá, nevíme ani o dostupnosti. Novinka byla pouze představena na stránkách společnosti.

bezdratove nabijeni huawei P30

[aps_product_sz id=“547659″]

Líbí se vám tahle možnost bezdrátového nabíjení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)