TOPlist

Prémiový telefon ZUK Edge se ukáže příští týden

zuk_z1_live_11

ZUK Edge se blíží. Nejprve se minulý týden ukázal v AnTuTu výsledcích. Spekulace ukončil generální ředitel Lenovo ZUK, který potvrdil, že nový telefon se představí již příští týden.

Lenovo ZUK Edge: Nová vlajková loď?

Žádné další informace o přesném datu, kdy se telefon ukáže, se zatím neoznámily. CEO Lenovo ZUK Chang Cheng trošku nezvykle potvrdil, že se telefon chystá. Na sociální síť Weibo poslal obrázek balení i se zařízením s tím, že příští týden přijde oficiální odhalení.

ZUK Edge

Prozatím spekulace hovoří o tom, že telefon bude mít 5,5 palců velký displej s FullHD rozlišením, 4GB RAM a Snadragon 821. Vybrat půjde ze dvou variant, a to podle veliksoti interní paměti. Na zadní straně má být 13 MPx fotoaparát, přední selfie kamerka by měla mít 8 MPx. Nezapomnělo se pak ani na čtečku otisků prstů.

Baterie se zastavila na hodnotě 3000 mAh. Zatím není jasné, jestli telefon přijde přímo z balení s Androidem 6.0 anebo Androidem 7.0, zde se zdroje liší. Nicméně tak jako tak, měl by mít nadstavbu ZUI, která se u ZUK telefonů používá.

Jak se vám líbí telefony ZUK od Lenova?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)