Lenovo Tab P11 oficiálně: zajímavý tablet se slušnou cenou

Lenovo Tab P11 oficiálně

Společnost Lenovo představila svůj tablet Tab P11 Pro již v srpnu minulého roku, ovšem nyní oficiálně představila levnější Tab P11 bez přídomku Pro. Jedná se o model s poměrně zajímavou výbavou a slušnou cenou. Pojďme se na něj podívat.

Lenovo Tab P11 oficiálně

Dominantou nového tabletu je bezpochyby 11″ IPS LCD panel se slušným rozlišením 2 000 x 1 200 pixelů, obnovovací frekvence je pak 60 Hz. Pochopitelně je zde také pro selfies a videohovory připravena 8 MPx selfie kamerka. Na zadní straně pak nalezneme jeden 13 MPx snímač. O výkon se stará rok starý čipset Snapdragon 662, který je postaven na 11nm architektuře. Má celkem osm jader přičemž čtyři jsou výkonná, čtyři pak úsporná. Sekunduje mu pak 4/6 GB RAM a 64 či 128 GB úložiště.

To lze však rozšířit pomocí microSD karty. Tablet má jak LTE, tak Wi-Fi 6 připojení a hned čtyři reproduktory po stranách. Mohlo by se tak jednat o vcelku zajímavého společníka na cesty, ideálně pak na filmy a nějakou práci s dokumenty. O výdrž se pak stará 7 500 mAh baterie s podporou 20 W nabíjení. Oficiální cena pak činí 229,99 dolarů, tedy asi 4 900 korun.

Co na tablet říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)