TOPlist

Lenovo představilo levný tablet M10 FHD REL s 7000 mAh baterií a Snapdragonem 450

lenovo mh10 fhd rel predstaveni

Doby, kdy Lenovo patřilo mezi nejoblíbenější výrobce Android telefonů jsou pryč. Jeden z důvodů je i akvizice společnosti Motorola, jejíž telefony se upřednostňují. U tabletů je situace odlišná, Motorola tablety v podstatě již neexistují a místo toho čínská společnost vydává Lenovo tablety. Ten poslední se nazývá Lenovo M10 FHD REL a je určen nenáročným uživatelům.

Představení tabletu Lenovo M10 FHD REL

Jak už název napovídá, tento tablet má 10,1 palců velký displej a FullHD rozlišení, samotný panel je IPS. Rámečky kolem displeje jsou poměrně velké, nicméně nejedná se o nic překvapivého, vzhledem k ceně tabletu. Na přední straně se nachází 5 Mpx selfie kamera a dva hlasité reproduktory. Na zadní straně je 8 Mpx fotoaparát.

Výkon tohoto tabletu má na starost čipset Snapdragon 450, který doplňuje 3GB RAM paměť a 32GB vnitřní úložiště. Potěší možnost rozšíření pomocí microSD karet. Rovnou z krabice běží tento tabletu na Androidu 9 Pie. Baterie tohoto tabletu má kapacitu 7 000 mAh, nabíjení probíhá pomocí microUSB kabelu. Nechybí ani 3,5mm audio konektor s FM rádiem. Cena v Indii, kde byl tento tablet nejprve představen je 13 990 INR, v přepočtu s DPH cca 5 500 Kč.

levny tablet lenovo m10 fhd rel

Vlastnili jste někdy Lenovo tablet? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)