Lenovo chystá herní telefon Legion. Dle prvních benchmarků jde o nejvýkonnější mobil na světě

lenovo herní telefon

Společnost Lenovo aktuálně vydává telefony pod svou značkou Motorola, kterou v minulosti koupilo. Má sice i vlastní telefony, ale primárně se soustředí přímo na Motorolu. To však neplatí pro nadcházející herní telefon, který má vyjít pod známým brandem Lenovo Legion. Pod ním totiž firma propaguje populární herní notebooky, které zaujmou unikátním designem a zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem.

Na sociální síti Weibo sama společnost konstatovala fakt, že chystá vlastní herní telefon, který se má jmenovat Legion. Upoutávka taktéž potvrzuje, že se bude v zařízení tikat čipset Qualcomm Snapdragon 865, kterému budou dopomáhat rychlé DDR5 RAM paměti a UFS úložiště. Přesné kapacity zatím bohužel neznáme, ovšem unikají informace o displeji. Ten má mít 144 Hz displej. Tuto odezvu můžeme znát primárně z herních monitorů, dnešní telefony mají z pravidla 60/90/120 Hz obrazovky.

telefon lenovo legion

Lenovo chce na trhu konkurovat herním telefonům jako je například Xiaomi Black Shark či Nubia Red Magic. O ceně ani dostupnosti toho zatím příliš nevíme, ale máme poměrně čerstvou informaci o konkrétním výkonu. Telefon totiž údajně překonal hranici 600 tisíc bodů v benchmarku AnTuTu a patří mu tak první příčka. Pod ním se nachází ROG Phone II, který dosáhl na skóre 500 tisíc bodů, takže náskok zde bude velmi znatelný.

Těšíte se na telefon Lenovo Legion?

Zdroj: 9to5google.com

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)